Atribuită
Cumpărare directă
CD40 Zorex Cutie depozitare cu capac si rotile 40L 17 40.74 692.58 CD22 Zorex Cutie depozitare cu manere si capac 24L 8 17.92 143.36 MOP250 Zorex Classic Rezerva mop bumbac 250gr 20 4.05 81 1130 Zorex Clasic Galeata ovala cu storcator 13L 10 7.57 75.7 9444 Zorex Clasic Coada lemn in folie PVC 110cm 10 1.6 16 5320 Zorex Basic Faras simplu 10 1.9 19
- Număr anunț
- DA26315241
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ASCHIUTA (CUI 17968487)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL PLAST BUSINESS S.R.L. (CUI 26556523)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.027,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.027,64 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.