Atribuită Cumpărare directă

CE403A (507A) CARTUS TONER MAGENTA (6000 PAG) COMPATIBIL 100% HP LJ 500 550 551 575 PRODUS PREMIUM 100% NOU CE402A (507A) CARTUS TONER YELLOW (6000 PAG) COMPATIBIL 100% HP LJ 500 550 551 575 PRODUS PREMIUM 100% NOU CE401A (507A) CARTUS TONER CYAN (6000 PAG) COMPATIBIL 100% HP LJ 500 550 551 575 PRODUS PREMIUM 100% NOU CE400A (507A) CARTUS TONER BLACK (5500 PAG) COMPATIBIL HP PRO 500 MFP M570 (**)

Număr anunț
DA26295564
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FERDINAND I (CUI 23995230)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
561 RON
Valoare atribuită
561 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561 RON

din 561 RON estimat