Atribuită
Cumpărare directă
Diametru x Inaltime: 25cm x 4.5cm Bluetooth 4.0 Aplicatie dedicata Foldio360 (disponibil pentru iOS si Android) Foldio360 este o masa rotativa ce iti permite sa creezi imagini 360° folosind doar un smartphone. Este ideala pentru fotografia de produs, indiferent daca esti amator sau profesionist. Fancier LED PB05 Cort foto LED 50x50cm NUMAR DE REFERINTA: 125036268 PRET DE CATALOG: 189,83 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 38650000-6 Echipament fotografic (Rev.2) DESCRIERE: Fancier PB05 este un cort pliabil cu LED pentru fotografia de produs (produse de dimensiuni mici). Fancier PB05 are dimensiuni foarte reduse strans si poate fi montat/ demontat foarte repede.Cubul este ideal pentru fotografia de produs, stock, macro, close-up etc. Fancier PB-05 permite obtinerea de fotografii de calitate. Fundalurile se pot schimba in functie de preferinta cu ajutorul benzii velcro. Corturi Difuzie / Mese Foto Tip Cub Dimensiune Intre 50-100 cm
- Număr anunț
- DA26280038
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861,26 RON
- Valoare atribuită
- 861,26 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.