Atribuită
Cumpărare directă
TELINA 250G COVRIGI BUZAU CU TARATE 1X30 METRO CHEF OUA M LA SOL BANANE 3-4 KIWI PRUNE MERE GOLDEN GRAPEFRUIT ROSU LAMAI P PASTARNAC CARTOFI ALBI 60+ P CEAPA GALBENA P - USTUROI 500G SECRETUL BUNICII DROJD 1KG ARO BOIA DULCE SOLOMONESCU CAS VACA _ 400G AMATA ROSII DECOJ CUBURI 1000G ARISTOCRAT LAPTE PRAF PG 280G HOCH BR TOP TRI MIXT CLAS CA 500G ZAHAR BRUN PG PLASTIC PG 1KG MARGARITAR ZAHAR CRISTAL BAX 17G FL PIPER NEGRU BOABE BU 8G COSMIN CIMBRU 25ML ADAZIA ESENTA VANILIE 25ML ADAZIA ESENTA ROM 16G BATON COCOS GLAZ CACAO 31G ALBENI BATON CARAMEL 64G CIKOBEST BISCUITI CIOCOLAT 35G PION NUGAT SIMPLU 45G INVITE PRAJ CREMA LAPTE 1X30 METRO CHEF OUA M LA SOL _ 900G PRODLACTA SMANTANA 20%GR. 280G BR TOP SMANTANA TRIUNGHI
- Număr anunț
- DA26302528
- Autoritate contractantă
- Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.709,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.709,82 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.