Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenata pentru sistemul de detectie si alarmare incendiu din cadrul Casei de Cultura a Orasului Urlati, care se vor efactua trimestrial, conform ofertei de pret inregistrata cu nr.15813/20.08.2020 si detalierii cu nr.729/21.08.2020. Se va incheia un contract de prestari servicii cu durata incepand de la data semnarii de catre ambele parti, pana la 31.12.2020, cu posibilitatea prelungirii cu inca 4 luni in anul urmator, daca se identifica fondurile bugetare necesare, conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA26307143
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- SECURYTAS SYSTEMS SRL (CUI 16889954)
- Cod CPV
- 31625100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.410 RON
- Valoare atribuită
- 1.410 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.