Atribuită Cumpărare directă

LICEUL VOIEVODUL MIRCEA ADRESA: B-DUL REGELE CAROL I NR.70 TARGOVISTE JUD.DAMBOVITA PERSOANA DE CONTACT: ENACHE ILONA NR.TEL 0721546889

Număr anunț
DA26291761
Autoritate contractantă
LICEUL "VOIEVODUL MIRCEA (CUI 4280094)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,50 RON
Valoare atribuită
877,50 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,50 RON

din 877,50 RON estimat