Atribuită Cumpărare directă

TB NG GR 10X1500X6000 S235JR - 15 mp - 219,80 lei / mp + TVA (o foaie 1500x6000 + o foaie 1500x4000) TAXA DEBITARE TB NG GR 12 - 1 buc - 25 lei + TVA TABLA NG 3X1000X2000 S235JR - 2 buc - 131,88 lei/buc + TVA

Număr anunț
DA26292029
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44174000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.585,76 RON
Valoare atribuită
3.585,76 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.585,76 RON

din 3.585,76 RON estimat