Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: APA PLATA BORSEC 0.5L-60 buc; Apa Minerala Borsec 0.5l-24buc; CAFEA JACOBS 500 GR-3 buc; Pahare plastic, , set 100 bucati, 160 ml-1 set; PALETE CAFEA 700 BUC; Zahar Margaritar Bagheta - fin alb, 200 x 5gr-2 cutii.

Număr anunț
DA26315243
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
15981000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,61 RON
Valoare atribuită
248,61 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,61 RON

din 248,61 RON estimat