Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul este format din: 1.cod MO501001, Pat gradinita Superpozabil,132 cm Albastru, Dimensiuni: lungime x latime x inaltime 132,5 x 59 x 12 cm, 15 buc., 101.52 lei/buc.; 2.cod DGM5.6, Saltea poliuretan pat gradinita stivuibil cu invelitoare de baza (husa inclusa) dimensiuni (L x l x h) 1310x550x30 mm, 15 buc., 37.73 lei/buc.; 3.cod SETLPG, Set lenjerie patut gradinita, material din bumbac 100% cu imprimeuri pentur copii, compus din: cearceaf patut 100/140 mm; pilota patut 100/140 mm, umplutura pilota din minet antialergen si antimicotic ; pernuta 45/45 cm, umplutura din puf siliconizat antialergic. Produsul este lavabil la masina de spalat; 15 buc., 44.75 lei/buc
- Număr anunț
- DA26316819
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 39200000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.760 RON
- Valoare atribuită
- 2.760 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.