Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de 32 cutii MANUSI TOP GLOVE ─ manusi de unica folosinta din latex natural, Top Glove, nesterile si usor pudrate, pentru Primaria comunei Budesti, judetul Valcea, ca măsură de prevenire pentru COVID-19. Calitatea superioara fiind oferita de rezistenta la intindere si sunt non-alergice la contacul cu pielea. Descrierea completa a produsului Material: cauciuc natural latex Suprafata externa: neted Confectionate din latex Usor pudrate AQL 1.5. Elasticitate peste 760% Dimensiuni : L usor de extras din cutie Modalitatea de ambalare in cutie. O cutie contine 100 bucati manusi.
- Număr anunț
- DA26323780
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.278,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.278,40 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.