Atribuită
Cumpărare directă
Lenjerie pat set din material creponat satinat color 100% bumbac, compusa din cearceaf husa cu elastic, plic pilota150/210cm si fata perna 52/73cm, Prosop bumbac 100% grosime 500 gr/mp, dimensiune 50/90cm culori alb sau colorat verde, albastru, galben , Prosop alb sau color , grosime 450g/mp., bumbac 100% dimensiuni 70/140cm. Recomandat pentru dotari hoteliere, camine centre de ingrijire, Protectie saltea , material imbermeabil dublupeliculizat cu bumbac flausat spre corp, pentru saltelu.
- Număr anunț
- DA26282025
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
- Cod CPV
- 19231000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.497,20 RON
- Valoare atribuită
- 6.497,20 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.