Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4, 80 gr/mp, 500 coli/top, Hartie igienica 2 straturi, 24 role/bax, alba,Hartie igienica 3 straturi, 24 role/bax, alba,Dosar PVC cu sina,File protectie A4, 100 buc/set,Capsator 40 coli,Plic C5 alb siliconic,Agrafe 50 mm,Dosar plic carton,Dosar cu sina carton
- Număr anunț
- DA26308234
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRAILOIU (CUI 23514094)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,96 RON
- Valoare atribuită
- 671,96 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.