Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pardoseli 2L SANO Floor 4 18.75 Cillit Bang Power Cleaner Limescale&Shine, 750 ml 4 13 Cillit Bang, pe baza de clor, 750 ml 4 13 Matura cu coada 2 6 Farasa 2 3.71 Solutie Vanish pentru indepartarea petelor 1L 3 19.2 Saci menajeri 60 l 20 4.2 Saci 240l 20 buc/rola 3 19.5 Solutie curatat geamuri Clin 2 5.96 Rezerva mop 250 gr 5 5.05 Domestos WC 6 7.62 Igienol spray 4 19 Detergent lichid Persil Color Gel Lavender, 20 spalari, 1L 2 22.5 Cos gunoi din plastic, forma dreptunghiulara, verde, cu capac batant, 35L 2 34.15
- Număr anunț
- DA26290410
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670,71 RON
- Valoare atribuită
- 670,71 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.