Atribuită Cumpărare directă

MASA CALDA PENTRU SCOLARI SI PRESCOLARI

Număr anunț
DA26316724
Autoritate contractantă
COMUNA SUHAIA (PRIMARIA SUHAIA JUD TELEORMAN) (CUI 4732580)
Furnizor / câștigător
BON APPETIT MON AMI SRL (CUI 33369161)
Cod CPV
55523000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.009,90 RON
Valoare atribuită
96.009,90 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.009,90 RON

din 96.009,90 RON estimat