Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire rezervor condens si accesorii

Număr anunț
DA26317183
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
COMTERM INVEST SRL (CUI 12361289)
Cod CPV
45351000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.850,01 RON
Valoare atribuită
24.850,01 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.850,01 RON

din 24.850,01 RON estimat