Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. -------------------------- -- -------- SANO FLOOR FRESH HOME LUX BU 2 SANO FLOOR FRESH HOME SOA BU 2 SANO FLOOR FRESH HOME SPA BU 4 SANO FLOOR FRESH LILAC 2L BU 2 CIF DET.BAIE 2 IN 1 5L RE 1 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 3 NOVAX LAVETE UNIVERSALE 3 BU 24 JASOL SAPUN LICHID 5L BU 3 ALUFIX SACI MEN.INC.35L 1 PG 11 ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR BU 3 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 3 ROLE PROFESIONALE 100M 2S BU 2 DERMOFARM DEZINF.MAINI 5L BU 1 DOMESTOS PINE FRESH 2L RE 6 FABI DETERGENT DEZINF.5L BU 5 IGIENOL DEZINF.UN.BL.4L BU 2 ACCES PERMIS CU PASTR.DIS BU 2 INDIC.PASTREAZA DIST.1.5. BU 3 ROMTATAY PERIE WC PP ROSU BU 2 PALEX DISPENS.PROSOP HART BU 3 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 1 BO HUI TERMOMETRU NON-CON BU 2

Număr anunț
DA26331161
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE GROZA FIBIS (CUI 29097425)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.818,34 RON
Valoare atribuită
1.818,34 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.818,34 RON

din 1.818,34 RON estimat