Atribuită
Cumpărare directă
CATALOG 1-4 9 16.65 CATALOG 5-8 15 16.65 CATALOG LICEU 24 16.65 CATALOG PREGATITOARE 5 16.65 CARNET ELEV 485 1.04 CONDICA PREZENTA CADRE DIDACTICE A3 5 25.5 REGISTRU MATRICOL 1-8 1 20.36 REGISTRU MATRICOL LICEU 4 20.36 CATALOG GRADINITA 2 2.7 REGISTRU ACTE 2019 6 19.5 REGISTRU INTRARE IESIRE MUCAVA 5 9.15 CONDICA PREZENTA A4 4 5 FISE BIBLIOTECA 400 0.14
- Număr anunț
- DA26329583
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 22820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.860,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.860,30 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.