Atribuită Cumpărare directă

Contor - apometru WOLTMAN de apa rece, DN 50 WPH ( R63), mecanism tip uscat la magazia RAADPFL Craiova, str Brestei, nr 129 A, persoana de contact: Cosmin Pirvulescu, tel 0753093883, conform referat 29259/04.09.2020

Număr anunț
DA26319662
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
OMIO DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 34141381)
Cod CPV
38421100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545 RON
Valoare atribuită
545 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545 RON

din 545 RON estimat