Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea rechizitelor si cartilor necesare ce vor alcatui pachetele scolare pentru programul Back To School.

Număr anunț
DA26304328
Autoritate contractantă
Comuna Izvoarele (Primaria Izvoarele Giurgiu) (CUI 5182159)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.770,73 RON
Valoare atribuită
16.770,73 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
13.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.770,73 RON

din 16.770,73 RON estimat