Atribuită Cumpărare directă

- Ușă PVC 1 cant pentru exterior, profil ramplast, culoare mahon, cu grilă de aerisire, dimensiuni 1350/650 mm - 11 buc.

Număr anunț
DA26318900
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
Furnizor / câștigător
ERMOTERM S.R.L. (CUI 15961563)
Cod CPV
44221200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400,15 RON
Valoare atribuită
8.400,15 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400,15 RON

din 8.400,15 RON estimat