Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Vaselina U90 CA3 9kg|buc|1.00|142.5300|142.53|27.08|0.00| 2.|Cluplaj hidraulic DN25 TATA|buc|2.00|208.4000|416.80|79.19|0.00| 3.|Cuplaj hidraulic DN20 MAMA|buc|2.00|181.5200|363.04|68.98|0.00| 4.|Ulei IGOL 85W140 20L|buc|2.00|605.0400|1,210.08|229.92|0.00| 5.|Vopsea protecta negru 2,5L|buc|2.00|177.4600|354.92|67.43|0.00| 6.|Foaie parc trans pers A4, C100, FV, 3buc/set |set|1.00|21.0000|21.00|3.99|0.00| |||||||| |TOTAL|2,984.96|10.00||2,508.37|476.59|0.00
- Număr anunț
- DA26299955
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 09211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.508,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.508,37 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.