Atribuită
Cumpărare directă
Platbanda metalica (150/70mm),100 buc x 7.14Ron(pret fara TVA); Coltar metalic (70/70mm),100 buc x 6.30 Ron(pret fara TVA); Cuie (L=20cm),25 kg x 6.30Ron(pret fara TVA); Cuie (L=10cm),70 kg x 6.30Ron(pret fara TVA); Suruburi ptr lemn (L=200mm),400 buc x 1.68Ron(pret fara TVA).
- Număr anunț
- DA26331784
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LUCLAR CONSTRUCT SRL (CUI 37269602)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.614,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.614,50 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.