Atribuită Cumpărare directă

Sistem robust, facil si rapid in utilizare. Prevazut cu clapeta magnetica, actionare cu piciorul pentru o productivitate optima a operatiei de spalare.

Număr anunț
DA26323988
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,84 RON
Valoare atribuită
333,84 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,84 RON

din 333,84 RON estimat