Atribuită Cumpărare directă

Router wireless TP-LINK Deco P9(3-pack) AC1200 + AV1000 Dual-band Gigabit Etherne

Număr anunț
DA26323699
Autoritate contractantă
Colegiul National"AL. ODOBESCU (CUI 4318008)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.508,35 RON
Valoare atribuită
5.508,35 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
13.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.508,35 RON

din 5.508,35 RON estimat