Atribuită
Cumpărare directă
contine: 1 Toner Pantum TL -410X original 6000 buc 15 2 Toner Brother TN 2220 2600 buc 8 3 Toner Brother TN 3430 3000 buc 6 4 Toner Brother TN 3480 8000 buc 10 5 Toner Q2612A 2000 buc 10 6 Toner CE 285A 1600 buc 13 7 Toner CE278A 2100 buc 6 8 Toner OKI 46508712 3500 buc 1 9 Toner OKI 46508711 3000 buc 1 10 Toner OKI 46508710 3000 buc 1 11 Toner OKI 46508709 3000 buc 1 12 Toner Lexmark MS 310 DN 5000 buc 3 13 Toner Lexmark T640 21000 buc 1 14 Cerneala Epson T6641 Bk 70ml buc 45 15 Drum PANTUM NT-410X-B 12000 buc 4 16 Unitate cilindru Brother DR2200 12000 buc 2 17 Unitate drum DR3400 Brother 30000 buc 1
- Număr anunț
- DA26302132
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.710 RON
- Valoare atribuită
- 9.710 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.