Atribuită Cumpărare directă

Furosemid 1% 5/2 inj.; ETAMSILAT 250mg/2ml; Diazepam fiole 5/ 2 ml; Diazepam 5 mg /2.5 ml ; Diazepam 10 mg /2.5 ml x 5 sol.; Captopril 25mg x 30 cp; Alprazolam 0.25 mg ; ALGOCALMIN 1 g./2 ml

Număr anunț
DA26313666
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.513,06 RON
Valoare atribuită
1.513,06 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.513,06 RON

din 1.513,06 RON estimat