Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie si deratizare pentru igienizarea spatiilor cantinei si caminelor studentesti (caminul nr: 1, 2, 3, 4, 7, Caminul Facultatii de Teologie) ale Universitatii "Lucian Blaga" din Sibiu, la inceputul anului universitar 2020-2021. Pentru incheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate si reprezentantii legali, informatii privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA26330377
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.689,28 RON
- Valoare atribuită
- 12.689,28 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.