Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): Autobuz / Autocar,Marca: OPEL,Model: MOVANO,Cilindree: 2299,An fabricatie: 2015,Masa maxima: 3890,Putere: 110 kw (150 cp),Nr locuri: 17, Valabilitate: 12 luni, Asigurator: CITY INSURANCE

Număr anunț
DA26334077
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 1 "PETOFI SANDOR" Cristuru Secuiesc (CUI 13398731)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.628,30 RON
Valoare atribuită
1.628,30 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.628,30 RON

din 1.628,30 RON estimat