Atribuită Cumpărare directă

Espressor PHILIPS Seria 5000 LatteGo EP5335/10 , 1.8l, 6 programe, inox/ Espressor automat PHILIPS 3200 LatteGo EP3246/70, 1.8l, 15 bari, negru - argintiu

Număr anunț
DA26335651
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.754,52 RON
Valoare atribuită
3.754,52 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.754,52 RON

din 3.754,52 RON estimat