Atribuită
Cumpărare directă
tarhon buc 12*3.211,morcovi kg 30*2.294; biscuiti buc 250*1.376; ceapa kg 10*1.835; lamai grecia kg 4*7.340; mere kg 10*4.128; zahar kg 40*2.752; malai kg 10*3.211; piscoturi buc 15*6.422; faina kg 10*2.569; patrunjel kg 18*5.504; telina kg 18*3.670; salata buc 40*2.294; cartofi kg 40*1.652; varza kg 15*1.835; orez kg 30*6.881; cus cus buc 20*2.753; paste barilla buc 16*6.881; paste tomate buc 6*11.927; pastre tomate buc 6*6.422; pere kg 51*4.587; mere kg 43*4.128; mere kg 14*4.129 banane kg 37*4.587
- Număr anunț
- DA26335979
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.275,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.275,68 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.