Atribuită
Cumpărare directă
Fisetul Eco II A152 este un fiset confectionat din metal de culoare gri deschis RAL 7035, vopsit in camp electrostatic si cu o constructie sudata cu pereti simpli din tabla cu o grosime de 0.7 mm, folosit pentru depozitarea de documente, scule sau alte materiale. Acesta are dimensiunile 800x350x1800 mm, prezinta 2 usi cu deschidere la 90 de grade, iar cele 4 polite din componenta sunt reglabile pe inaltime pentru depozitarea de obiecte de diferite marimi . Politele fisetului sunt rezistente, greutatea maxima sustinuta de una din polite fiind de 35 de kilograme. Fisetul metalic Eco II A152 poate avea o utilizare atat comerciala cat si industriala (atat intr-un birou pentru a pastra documente, cat si intr-un atelier pentru a depozita scule sau piese usoare), de aceea este prevazut cu un sistem de inchidere sus-jos, cu yala cu 2 chei, pentru ca lucrurile dumneavostra sa fie depozitate in maxima siguranta. In plus siguranta dar si utilizarea de lunga durata este garantata de calitatea materialelor din care este realizat si de designul solid
- Număr anunț
- DA26258915
- Autoritate contractantă
- Orasul Turceni (CUI 4813480)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 39141300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985 RON
- Valoare atribuită
- 985 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.