Atribuită Cumpărare directă

achizitie produse de curatenie si birotica

Număr anunț
DA26259713
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Fantanele (CUI 17140874)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.677,27 RON
Valoare atribuită
3.677,27 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
05.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.677,27 RON

din 3.677,27 RON estimat