Atribuită Cumpărare directă

PANASONIC LR06 6+4 3BL ARH FILE PROT A4/SET 100/ 1 IF RTC DOSAR CU SINA A4/25 SE 2B MAXELL CD-R/52X SHRINK X1 1BU

Număr anunț
DA26266596
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SARATA (CUI 23295067)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,83 RON
Valoare atribuită
111,83 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,83 RON

din 111,83 RON estimat