Atribuită Cumpărare directă

TERMOMETRU DIGITAL CU VÂRF FLEXIBIL • Protejat în întregime la patrunderea apei • Masoara temperatura în 60 secunde • Memoreaza ultima valoare masurata • Vârful flexibil ofera un plus de siguranta la masurarea temperaturii, în special în cazul copiilor • Rezolutie: 0,1 °C • Precizie: 0,1 °C în intervalul 35,5 °C - 42,0 °C • Alarma de febra • Semnalizeaza sonor terminarea masurarii • Se opreste automat la câteva minute dupa terminarea masurarii • Se livreaza în cutie de protectie din plastic + gift box din carton

Număr anunț
DA26270132
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,50 RON
Valoare atribuită
415,50 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,50 RON

din 415,50 RON estimat