Atribuită Cumpărare directă

MA JOC SI INVAT. Activitati matematice. 3-4 ani MA JOC SI INVAT. Jocuri si jucarii. Activitati integrate. 3-4 ani IMI PLACE LA GRADINITA. Micul artist. Activitati pentru grupa mica SOFIA INTAI. Lectia de magie. Caiet de activitati (grupa mica). Disney Educational

Număr anunț
DA26263098
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,41 RON
Valoare atribuită
521,41 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,41 RON

din 521,41 RON estimat