Atribuită Cumpărare directă

DENUMIRE UM CANT PU VALOARE CATALOG PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR Buc. 3 8,00 24,00 CATALOG PENTRU CLASA PREGATITOARE Buc. 1 25,00 25,00 CATALOG PENTRU INVATAMANT PRIMAR Buc. 3 25,00 75,00 CATALOG PENTRU INVATAMANT GIMNAZIAL Buc. 4 25,00 100,00 CONDICA PENTRU EVIDENTA PREZENTEI PERS DID. Buc. 2 50,00 100,00

Număr anunț
DA26269832
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GIUVARASTI (CUI 25323058)
Furnizor / câștigător
OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324 RON
Valoare atribuită
324 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324 RON

din 324 RON estimat