Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile pentru monitoarele Nihon Kohden dupa cum urmeaza: 1. CABLU ADAPTOR ECG COMPATIBIL CU K911, K912 - 14 buc 2. CABLU PACIENT ECG CU 3 FIRE, 0.8M, TIP CLESTE, COMPATIBIL CU K922 - 14 buc 3. CABLU ADAPTOR SPO2, LUNGIME 2,5M - 14 buc 4. SENZOR DE DEGET SPO2, TIP CLESTE ADULTI SI COPII CU O GREUTATE MAI MARE DE 20KG, LUNGIME CABLU 1,6M - 14 buc 5. FURTUN AER NIBP ADULT/COPIL 3,5M - 14 buc 6. MANSETA ADULT MARE NIBP YAWARA CUFF 2, LATIME 16CM, CIRCUFERINTA 33-45CM, FARA LATEX, REUTILIZABILA - 10 buc 7. MANSETA ADULT MARE COAPSA NIBP YAWARA CUFF 2, LATIME 19CM, CIRCIFERINTA BRAT 45-55CM, FARA LATEX, REUTILIZABILE - 6 buc 8. ACUMULATOR REICARCABIL 9,6V, 3700MAH PENTRU PVM 2700 - 6 buc Termen de livrare : maxim 30 zile de la data primirii comenzii Garantie tehnica pentru instrumente este de minim 6 luni de zile de la data livrarii
- Număr anunț
- DA26335568
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.956,40 RON
- Valoare atribuită
- 23.956,40 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.