Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurare obligatorie RCA +CASCO + ACCIDENTE PERSOANE, perioada 12 luni, pentru microbuz VW, model CRAFTER, masa maxima 5000, nr. locuri 17

Număr anunț
DA26258781
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.197,36 RON
Valoare atribuită
4.197,36 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.197,36 RON

din 4.197,36 RON estimat