Atribuită Cumpărare directă

Denumire UV Pret TCHIBO BARISTA CREMA1KG – 1 buc - 45,86 TCHIBO BARISTA ESPR.1KG – 1 buc - 45,86 TCHIBO CAF.CR.ESPRES1KG – 1 buc - 36,41 LUM SERV.MASA 38PS TRIANO – 1 buc - 150,42

Număr anunț
DA26259098
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,55 RON
Valoare atribuită
278,55 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,55 RON

din 278,55 RON estimat