Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare piese de schimb pentru echipamente de calcul (calculatoare, laptopuri) pentru Consiliul Judetean Tulcea, Centrul Militar Judetean si Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta „Delta” al Judetului Tulcea, pentru 12 luni, conform ofetei inregistrate la Consiliul Judetean Tulcea sub nr. 12261/31.08.2020
- Număr anunț
- DA26260366
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.117,67 RON
- Valoare atribuită
- 34.117,67 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.