Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE PRODUSE DE CURATENIE ID produs Produs Cantitate Unitate 7000822 DORANTE WC BLOCK PIN 33G 40 BUC 7035659 MOP BUMBAC 300 GR. 15 BUC 3018692 DISPENSER HARTIE IGIENICA INOX K686-4 2 BUC 7045991 EFEKT ODORIZANT WC FRUITS 250ML 4 BUC 7055691 PULVERIZATOR ANTICALCAR 0.750 L EFEKT 8 BUC 7045037 EVRIKA ANTICALCAR PUDRA 500GR 3 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA26260950
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE ALECSANDRI" MIRCESTI (CUI 14153128)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,92 RON
- Valoare atribuită
- 665,92 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.