Atribuită Cumpărare directă

10 5000439 TERPINOL 1/1 DTJ BUC 10,00 11,04 92,77 17,63 20 5013726 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM BUC 5,00 6,83 28,70 5,45 30 5013724 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM BUC 5,00 4,38 18,40 3,50 40 5002771 PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO BUC 2,00 128,00 215,13 40,87 50 5000438 SILICON SANITAR 280ML TRANSPARENT DB DIY BUC 5,00 14,61 61,39 11,66 60 5012707 DANKE 01 EM USC RAP ALB 10L BUC 1,00 178,00 149,58 28,42 70 4009272 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-3131OLIVE BUC 20,00 15,20 255,46 48,54 80 3026359 BATERIE RENA LAVOAR PIPA MEDIE ZS53305 BUC 8,00 59,00 396,64 75,36 90 1048512 DISC DEBITARE SPEC EDGE 115X1,2 317818 BUC 10,00 6,49 54,54 10,36

Număr anunț
DA26263474
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA (CUI 29373628)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.272,61 RON
Valoare atribuită
1.272,61 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.272,61 RON

din 1.272,61 RON estimat