Atribuită
Cumpărare directă
ULEI 184.88 , PLACUTE FRANA 113.45 , 215/65R16 302.53 , VULCANIZARE 42.02 , DEGRIPANT 25.22 , BATERIE 504.21 , VULCANIZARE 21.01 , VULCANIZARE 42.02 , CAM 28 172.27 , VULCANIZARE 126.06 , VULCANIZARE 67.23 , MANOPERA 2.24X30 , SET CUREA DISTRIBUTIE 378.16 , POMPA APA 176.48 , BRAT ROATA 2X 155.47 , AMORTIZOR SPATE 2X 176.48 , BIELETA ANTIRULIU 2X 21.01 , ANTIGEL ALB 2X 8.41 , DISC DE TAIAT 4.21 , BROASCA USA 88.24 , MANOPERA 294.12 , 185/65R15 2X 193.28
- Număr anunț
- DA26260724
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAIERU (CUI 4512305)
- Furnizor / câștigător
- GOSEN AUTO SERVICE SRL (CUI 35439034)
- Cod CPV
- 50112200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.718,49 RON
- Valoare atribuită
- 3.718,49 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.