Atribuită
Cumpărare directă
Setul (Nr. 19166) include: clește tip „papagal” SP10", clește tip „suedez” Super S (1"), nivelă anodizată ALU (500 mm), cadru bomfaier (300 mm), pânze de bomfaier 10 x HSSE 4 PLUS, ciocan de lăcătușerie (300 g), ciocan de zidărie (1250 g), bomfaier PUKw (290 mm) + 12 x pânze de bomfaier, cheie pentru piulițe de chiuvetă, daltă pentru piatră (300 x 16 mm) lată, cheie express, cheie în trepte UNI + clichet, set de șurubelnițe EUROLINE (Phillips), perforator mecanic rotund (32 mm), set de chei imbus 7 bucăți, metru pliabil (2 m), creion de tâmplărie, TUBE CUTTER 35 (6-35 mm), MINICUT I PRO (3-16 mm), cheie pentru extensii, clește tip „suedez” Super S (1.1/2"), cutter universal, ROFASTLOCK (10"), trusă de scule pentru instalații . Greutate 20 Kg .
- Număr anunț
- DA26263551
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.624,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.624,37 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.