Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Huawei MateBook D15 2020 cu procesor AMD Ryzen™ 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, IPS NUMAR DE REFERINTA: 53010UAJ PRET DE CATALOG: 2.100,84 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30213100-6 Computere portabile (Rev.2) DESCRIERE: 53010UAJ Laptop Huawei MateBook D15 2020 cu procesor AMD Ryzen™ 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 256GB SSD, Radeon™ Vega 8, Windows 10 Home, Mystic Silver mai putin
- Număr anunț
- DA26275881
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.705,88 RON
- Valoare atribuită
- 14.705,88 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.