Atribuită
Cumpărare directă
FISA TEHNICA Diametru obiectiv 20/10/10 mm Tip Lupa pliabila Putere de mărire 30x,35x,55x Iluminare LED, UV Material Plastic Dimensiuni 20x10x10 mm Tip baterie 3x LR44 INFORMATII LED-ul și iluminarea ultravioleta sunt instalate în lupă. Selectați modul de iluminare adecvat cu un buton de alimentare de pe corpul lupei. Modele cu două obiective interschimbabile, cu mărire și diametru diferite, sunt instalate într-un mâner ergonomic, cu o cataramă simplă. Utilizați mărire mare pentru a studia obiecte mici sau mărire mică pentru citire. Iluminarea LED-ului este instalată într-un mâner; luminează uniform întreaga suprafață de lucru sub obiectiv. Puteți utiliza lămpile Levenhuk Zeno Multi ML3 pentru a repara obiecte tehnice mici, pentru a citi, a studia piesele de artă și pentru a evalua monedele. Caracteristici: - design pliabil - trei lentile cu mărire diferită - iluminare: lumini LED (2 buc.), lumină UV (1 buc.) - functionare cu baterii Kitul include: - lupă multifuncțională - LR44 - 3 buc. - manual de utilizare și garanție
- Număr anunț
- DA26261753
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU CETĂŢENIE (CUI 26714810)
- Furnizor / câștigător
- ASTROMAGAZIN SRL (CUI 26844542)
- Cod CPV
- 38600000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592,35 RON
- Valoare atribuită
- 592,35 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.