Atribuită Cumpărare directă

Aniosgel 85 NPC 300ML - 32 BUC X 25.90 LEI = 828.8 LEI; Dezinf.gel maini Klintensiv biocid 1l - 22 BUC X 49.95 LEI =1098.9 LEI; servetele umededezinf pt suprafete 80 buc/pachet - 10 BUC X 18.19 LEI = 181.9 LEi; Sterisol dezinf de nivel inalt pt suprafete Klintensiv 1l - 15 BUC X 25.07 LEI = 376.05 LEI; Dezinf pentru suprafete Oxivir spray, spectru virucid 750ml - 10 BUC X 24.45 LEI = 244.5 LEI

Număr anunț
DA26264695
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Dragoesti (CUI 2541916)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730,15 RON
Valoare atribuită
2.730,15 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730,15 RON

din 2.730,15 RON estimat