Atribuită Cumpărare directă

EMAIL IDEEA ALB POLAR E 51101-C0.75L KOBER 1 buc 14,55 BATERIE IRIS APA RECE 92005.0 1 buc 69,28 STOR MINI TERMO 57/150 VERDE 2027128 5 buc 47,9 STOR MINI TERMO 68/215 VERDE 2027130 9 buc 74,54 STOR MINI TERMO 57/150 NATUR 2027116 1 buc 47,33

Număr anunț
DA26268377
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.041,50 RON
Valoare atribuită
1.041,50 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.041,50 RON

din 1.041,50 RON estimat