Atribuită Cumpărare directă

cornier 40 40-72ml x10.08ron/m; electrozi Ø 3.25 -5kg x16.80lei/kg; disc abraziv 125*1*22-10buc x5.04ron/buc; vopsea dekorator 3 in 1 negru 4buc x23.53 ron /buc

Număr anunț
DA26262330
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Furnizor / câștigător
EURO MIT & MAN SRL (CUI 15079380)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,28 RON
Valoare atribuită
954,28 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,28 RON

din 954,28 RON estimat