Atribuită
Cumpărare directă
Marker permanent cu varf rotund, 4/set - 6 set x 28 = 168 lei Registru 100 file - 20 buc x 22 lei = 440 lei Coperti carton imitatie piele A4 /transparente - 10 x 48 =480 lei Inele - set - indosariere din plastic -9 x 48 lei = 432 lei Liner Staedler, 10 culori/ set - 18 x 63= 1134 lei CD marker 2 capete Centropen - 6buc x 5=30 lei Mouse pad trust - 3 buc x 74= 222 lei Liner Centropen 30 buc x 5 = 150 lei Aracet 118 ml BIC - 6 x 15 =90 lei Marker tesit Centropen 6 x 6 lei = 36 lei Marker perm Centropen - 6 x 18 = 108 lei Total cu tva - 3290 lei
- Număr anunț
- DA26259742
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.764,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.764,70 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.